C H A L U P A    B O R O V N I C E

ChalupaPenzionRybařeníCykloturistikaTuristikaZimní sportyPamětihodnostiAktuality

 

 

Chalupa Borovnice se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny v obci Borovnice u řeky Svratky (7 km od města Polička). Objekt prošel v roce 2004 celkovou rekonstrukcí. Oblast je vhodná pro rybaření, pěší i cykloturistiku, zimní sporty (běžecké i sjezdové lyžování) a houbaření.

 

V přízemí se nachází plně vybavená kuchyně spojená se společenským koutem s plazmovou televizí se satelitním signálem. Dále je zde toaleta a koupelna se sprchovým koutem.

V prvním patře jsou pro Vás připraveny 3 pokoje a celkem 10 postelí (3+3+4).  V celém objektu se můžete připojit do internetu prostřednictvím Wi-Fi.

 

 

 

Součástí objektu je také penzion s restaurací, kde je možno po předchozí dohodě objednat polopenzi nebo plnou penzi.

 

Cena ubytování                                           

                                                         

1.950 Kč / noc

 

Cena platí za celý objekt do počtu 10 osob. V případě zájmu nás kontaktujte. Pokud neobsadíte celou chalupu, cenu lze upravit dohodou. 

 

Kontaktní informace:

Chalupa Borovnice
Borovnice u Jimramova 44
 

kontaktní osoba:

Alexander Nett
 

e-mail:

alexandernett@seznam.cz
 

telefon:

541 215 222


 

    

Jste-li menší skupina osob v počtu do 5, rádi Vás také ubytujeme v přilehlém penzionu. Nabízíme Vám ubytování v 2, 4, 5 a 6 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. V případě zájmu lze využít také salonek s kapacitou 30 míst vhodný pro pořádání firemních akcí.